4.5 | Ó svatá postel :)

4. may 2012 at 21:19 | Baruu:) |  Žvásty
Ahoooooj :) Joojooo! Konečně pátek, pak hezky prodloužený víkend :D Máte v pondělí taky volno ? Jsem uplně ráda že do té posrané školy nemusím ! :D Dneska jsem se kvůli ní ani nevyspala jako každý pátek (máme 0.hodinu na 7:10!)
Uplně se mi nechtělo, nejraději bych celé ráno proležela v posteli :D
Ve škole jsem spala :D Bohužel nepatřím k nějakým studentíkům já se "učím" posloucháním :DD Typem "Jedním uchem dovnitř, druhým ven" :DD Odpoledne jsem strávila s miláčkem :)♥ Hned po škole na mě počkal zanesla jsem si věci domů a šla jsem k němu :) Samozřejmě koukali jsme jen na HOKEJ ! :D a taky jsme hlídali jeho malého 9-ti letého bráchu :D
Docela sranda musím říct :D Pozorovat kluka jak v GTAčku lidem ustřeluje bazukou hlavy :D a jak přitahuje (s prominutím) d*vky :DD
No teď zpátky k tomu hokeji :) Kdopak z vás se díval? Já nečekaně jak jsem zmínila ANO ! :D Výhra nad Dánskem 2:0 :) Jo sice musím říct že to byl nic moc výkon ale na Dány to stačilo víc než dost, když nedali ani jeden gol :) A to je moc dobře :)
A zítra ve 20:15 hrajem se Švédy :) Tudiž ŠVÉDSKO:ČESKO podle mě to bude boj protože já mám ázor na Švédy že jsou moc dobří, ale tak nikdo neví, uvidíme no :)
Zatím vše, možná ještě něco přidám to se ale ještě neví ! :D ČAHOOOOOOOOJ DĚCKA :D
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 top-secret-verun top-secret-verun | Web | 5. may 2012 at 15:02 | React

Ahoj, na mém blogu je bleskovka,tak jestli chceš, tak se přidej=o)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement